Staż / Praktyki w hotelu InterContinental Warszawa
31.08.2019
General information about company

Hotel InterContinental Warszawa

Poszukujesz możliwości zdobycia doświadczenia w branży hotelarskiej lub gastronomicznej? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się jak wygląda praca w pięciogwiazdkowym hotelu?
Jeśli tak, w InterContinental oferujemy wspaniałą możliwość postawienia pierwszych kroków na drodze do kariery w hotelarstwie i gastronomii.
IHG to jedna z najszybciej rozwijających się sieci hotelowych na świecie z ponad 5.500 hoteli na wszystkich kontynentach i ponad 350.000 pracowników. Jesteśmy znani z naszej zróżnicowanej oferty marek i uwielbiani przez miliony gości.
Zdobądź doświadczenie w innowacyjnej, międzynarodowej firmie, w której to właśnie ludzie są w centrum naszej uwagi. Równość i różnorodność są naszym celem a świętowanie odmienności wpisane jest w nasze DNA. Naszym pracownikom stwarzamy rodzinną atmosferę a kadra zarządzająca inwestuje czas i środki w rozwój zawodowy osób zatrudnionych w hotelu.

We offer

IHG Academy to nazwa naszego programu praktyk zawodowych, który zapewnia rozwój i nabywanie nowych umiejętności oraz planowanie przyszłej kariery dla tysięcy młodych ludzi z różnych środowisk. IHG Academy pozwala na zdobycie cennych doświadczeń w wiodącej firmie hotelarskiej. Rozwój i zdobywanie wiedzy przez przyszłe pokolenia hotelarzy są dla nas niezwykle istotne. Twoje potrzeby nakierowują nasze działania i pomagają kształtować nasze podejście do procesu kształcenia, poprzez zdobywanie doświadczeń w kluczowych działach hotelu i pracę nad rozwojem osobistym. Zdajemy sobie sprawę, że na obecnym etapie być może wciąż poszukujesz dla siebie idealnej ścieżki kariery i zastanawiasz się czy hotelarstwo będzie twoją przyszłością. Właśnie dlatego tak przygotowaliśmy program IHG Academy, by dać ci możliwość sprawdzenia z czym wiąże się praca w hotelu – by pokazać. że kariera w hotelarstwie to przed wszystkim różnorodność i możliwość spełnienia ambicji w wielu obszarach.

Oferowane przez nas praktyki zawodowe trwają przynajmniej miesiąc i dają możliwość obserwacji oraz aktywnego uczestnictwa w działaniach kluczowych działów operacyjnych hotelu, jak również możliwość zapoznania się ze standardami sieci International Hotels Group. W IHG nasze podejście do szkolenia to pomoc w zdobyciu umiejętności i doświadczenia, które okażą się przydatne na różnych etapach twojej kariery, np. praca zespołowa czy rozwiązywanie problemów. Umożliwimy ci pracę pod okiem ekspertów branży hotelarskiej i gastronomicznej, aby uświadomić ci, na czym polega działalność różnych działów hotelu. Pomożemy ci też w rozwoju zdolności komunikacyjnych, pracy w zespole i efektywnego zarządzania własnym czasem. W hotelu istnieje możliwość odbycia praktyk w wielu działach, czy to na stanowiskach bezpośrednio związanych z obsługą gości np. Restauracja, Room Service, Dział Bankietów, czy też w działach, gdzie kontakt z Gościem jest ograniczony, ale funkcjonowanie tych obszarów jest nieodzowne dla prawidłowego funkcjonowania hotelu, np. Dział Kadr, Dział Księgowości czy Dział Obsługi Pokoi.

We look for people
Wymagania dla kandydatów:
• wiek między 18 a 30 rokiem życia
• skierowanie przez szkołę / uczelnię na podstawie umowy o praktykę. Możliwe także zawarcie umowy o staż absolwencki bezpośrednio z hotelem.
• posiadanie aktualnego orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych w przypadku praktyk w Dziale Gastronomii, Dziale Kuchni lub Dziale Obsługi Pokoi
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• entuzjazm i chęć poznania tajników pracy w branży hotelarsko - gastronomicznej
• zainteresowanie rozwojem osobistym i nabywaniem wiedzy
• umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
Osoby zainteresowane odbyciem praktyki zawodowej w hotelu InterContinental Warszawa proszone są o kontakt z Działem ds. Personalnych pod adresem: rekrutacja@ihg.com lub pod numerem telefonu 22 328 8602.

Our Experts

Employers list