logo Unii Europejskiej
A A A
Log on / Register |

Antal Sp. z o. o.

Dla naszego Klienta, firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko

Vendor Clearing Desk Clerk

Zakres obowiązków

  • akceptacja faktur w dedykowanym do tego systemie
  • łączenie faktur z zamówieniem
  • kontakt z dostawcami w przypadku błędnie wystawionych faktur
  • raportowanie do obcojęzycznego przełożonego

Oczekiwania

  • znajomość języka angielskiego
  • wiedza teoretyczna z zakresu procedur fakturowania
  • wykształcenie kierunkowe - finanse i rachunkowość/ekonomia
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość podstaw finansów korporacyjnych
  • mile widziane staże/praktyki w działach finansowych/księgowych

Oferujemy

  • owocowe dni
  • karta Multisport i opieka medyczna
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • biuro w samym centrum Warszawy z widokiem na Pałac Kultury
  • praca w nowo utworzonym dziale (to nie SSC)

Puławska
2

Warszawa
02-566
Finance Finance / Economics

Offers

The search result is empty or the list does not hold any items

Our Experts