logo Unii Europejskiej
A A A
Log on / Register |

MIEJSKIE PRZEDSIęBIORSTWO OCZYSZCZANIA W WARSZAWIE

Miejsce pracy:  Centrala Spółki, ul. Obozowa 43,  01-161 Warszawa

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji prac organów nadzoru spółki (rejestr uchwał, protokołów),
  • przygotowywanie dokumentów źródłowych oraz projektów uchwał, protokołów na posiedzenia,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi spółki w zakresie przygotowywania wniosków na posiedzenia,
  • prowadzenie rejestru umów oraz pełnej dokumentacji związanej z umowami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, preferowane kierunki prawo, administracja, zarządzanie
  •  umiejętości interpersonalne i komunikatywne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • umiejętność  przygotowywania pism oraz redagowania dokumentów,
  • dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę (umowa na zastępstwo),
  • dodatkową opiekę medyczną,
  • miłą atmosferę pracy w zespole,
  • dogodne warunki parkingowe.

Kandydaci proszeni są o składanie CV drogą elektroniczną, wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres: rekrutacja@mpo.com.pl.

Do życiorysu prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji.”

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwane dalej „RODO”, informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. WARSZAWIE sp. z o.o. (dalej: MPO) z siedzibą w Warszawie przy ul. Obozowej 43. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek jest konieczne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest art 6 ust.1 lit. a)  RODO czyli zgoda, którą może Pan/Pani w każdej chwili odwołać, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do czasu odwołania zgody. MPO może przetwarzać dane osobowe także na podstawie art 6 ust.1 lit. f)  RODO czyli w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych osobowych jakim jest zabezpieczenie lub obrona roszczeń, których źródłem może być m.in. podniesienie zarzutu dyskryminacji. W tym celu dane będą przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną, prawną a także podmiotom wspierającym MPO w zakresie rekrutacji. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Ma Pan/Pani prawo żądania od MPO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, sprzeciwu, przeniesienia danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu otrzymania Pana/Pani CV. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo@mpo.com.pl

OBOZOWA
43

WARSZAWA
01-161
Service industry

Offers

The search result is empty or the list does not hold any items

Our Experts