logo Unii Europejskiej
A A A
Log on / Register |

IQ Marketing

Agencja reklamowa IQ Marketing (Poland) jest jedną z największych polskich agencji, istniejącą na rynku od 1996 roku. Naszą misją jest dostarczanie skutecznych rozwiązań w szeroko pojętym marketingu, zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Recepcjonistka
Miejsce pracy: Warszawa (Wilanów)

Obowiązki:

  • Dbałość o nienaganny wizerunek firmy,
  • Obsługa recepcji (obieg dokumentów wewnętrzny oraz zewnętrzny, obsługa centrali telefonicznej oraz urządzeń biurowych),
  • Zamawianie i nadzór nad artykułami biurowymi i gospodarczymi, współpraca z dostawcami,
  • Działania związane z administracją budynku,
  • Doraźne wsparcie administracyjne pracowników.

Czego oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej znajomości programów MS Office,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Umiejętności i chęci pracy w dynamicznym środowisku,
  • Komunikatywności, dyspozycyjności i elastyczności,
  • Skrupulatności, dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Statusu studenta.

Oferujemy:

  • Samodzielną pracę w stabilnej agencji reklamowej w pełnym wymiarze godzin (pon-pt),
  • Możliwość rozwoju, zdobycia doświadczeń zawodowych w obszarze administracji,
  • Pracę w sympatycznej atmosferze i zgranym zespole,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

Wyślij CV na maila: rekrutacja@iq-marketing.pl

Wiktorii Wiedeńskiej
17

Warszawa
02-954
Administration

Offers

The search result is empty or the list does not hold any items

Our Experts