logo Unii Europejskiej
A A A
Log on / Register |

Grayling Poland Sp. z o.o.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe

- znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

- dokładność i rzetelność

- umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej

- nienagannej prezencji i wysokiej kultury osobistej

- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i otwartość do ludzi

Znajomość języków obcych

- wymagany komunikatywny język angielski

Zakres obowiązków

- kompleksowa obsługa sekretariatu i biura

- obsługa centrali telefonicznej

- organizacja spotkań

– przyjmowanie gości

- organizacja podróży służbowych

- zamawianie biletów

- nadawanie i odbieranie przesyłek kurierskich

- ewidencjonowanie i wysyłka korespondencji

- współpraca z zewnętrzną firmą informatyczną

- koordynowanie przepływu informacji oraz dokumentów służbowych

- zgłaszanie nieprawidłowości do administracji budynku

Oferujemy

- pracę na minimum ¾ etatu w międzynarodowej firmie

- stawka godzinowa 17zł/h brutto

- przyjazną atmosferę pracy

- możliwość rozwoju pod kierunkiem doświadczonego managera

Miejsce pracy

Warszawa Al. Jerozolimskie 96

Kontakt Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV na adres: anna.mroczkowska@grayling.com dopiskiem „Praktykant”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grayling Poland z siedzibą w Warszawie al. Jerozolimskie 96 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Grayling Poland z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 96. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Al. Jerozolimskie
96

Warszawa
00-807
Public relations

Offers

The search result is empty or the list does not hold any items

Our Experts