logo Unii Europejskiej
A A A
Log on / Register |

Glare Marketing Sp. z o.o.

Sorvella to świat wyrafinowanych zapachów.

Jesteśmy głównym dystrybutorem produktów Sorvella marki, która wiąże się z unikalną tradycją produkcji perfum według najstarszych receptur przy pomocy najnowocześniejszych technologii.

Jeżeli jesteś miłą, energiczną i uśmiechniętą osobą, która będzie w stanie odnaleźć się w młodej i szybko rozwijającej się firmie. … dołącz do Nas!

Poszukujemy osób na stanowisko :

SPRZEDAWCA – KONSULTANT

Miejsce pracy
Galeria handlowa w Warszawie

Twoje obowiązki:
• Sprzedaż produktów perfumeryjnych
• Budowanie pozytywnych relacji z klientami
• Obsługa kasy fiskalnej- zapewniamy szkolenie
• Realizacja zaplanowanego poziomu sprzedaży,

Nasze oczekiwania:
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,
• Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i zaangażowanie,

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę na zlecenie (14zł netto/godzina)
• Motywacyjny system premiowy
• Elastyczny grafik, który można pogodzić ze studiami
• Szkolenia w zakresie wiedzy o produktach, wiedzy kosmetycznej oraz obsługi klienta.

al. Aleje Jerozolimskie
214

Warszawa
02-486
Sales Customer service Shopping

Offers

The search result is empty or the list does not hold any items

Our Experts