logo Unii Europejskiej
A A A
Log on / Register |

Signal Iduna Polska

JEŚLI:

  • masz doświadczenie w obszarze obsługi Klienta,
  • znasz MS Office,
  • jesteś osobą pewną siebie, samodzielną i dobrze zorganizowaną,
  • lubisz pracę w zespole i chcesz wziąć udział w jego tworzeniu

to właśnie CIEBIE szukamy !

TWOJE ZADANIA:

  • obsługa zgłoszonych roszczeń,
  • przygotowywanie oraz kompletowanie dokumentacji niezbędnej do podjęcia decyzji w rozpatrywanych roszczeniach,
  • przygotowywanie decyzji dotyczących rozpatrywanych roszczeń,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie rozpatrywania roszczeń,
  • obsługa rozliczeń z zewnętrznymi dostawcami usług,
  • obsługa reklamacji dotyczących ubezpieczeń zdrowotnych,

OFERUJEMY:

  • dobrą lokalizację => tuż przy stacji metra „Rondo Daszyńskiego”,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,
  • pełen system szkoleń przygotowujących Cię do pracy,
  • ścieżkę kariery - rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji oraz awans,
  • dofinansowanie opieki medycznej dla Ciebie i Twoich najbliższych,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • pracę w gronie fantastycznych ludzi,
  • wyjątkowe firmowe imprezy integracyjne,
  • owocowe piątki, codziennie musli na śniadanie

przyokopowa
31

Warszawa
01-208
Customer service

Offers

The search result is empty or the list does not hold any items

Our Experts