logo Unii Europejskiej
A A A
Log on / Register |

MVGM Property Management Poland Sp. z o. o.

Poszukujemy Studenta na płatny staż w Dziale Finansów

O firmie MVGM

MVGM jest autorytetem w branży nieruchomości - największym zarządcą nieruchomości na rodzimym rynku

w Holandii i jednym z pięciu największych graczy w skali europejskiej.

Posiadamy wyspecjalizowane zespoły w dziedzinie zarządzania nieruchomościami w 10 europejskich krajach

- Holandii, Niemczech, Belgii, Luksemburgu, Portugalii, Hiszpanii, Polsce, Słowacji, Rumunii i Czechach.
Dodatkowo zespół holenderski specjalizujący się w wycenach nieruchomości, pośrednictwie handlowym i
międzynarodowym doradztwie strategicznym. W sumie w Europie zatrudniamy ponad 1600 pracowników.
Razem z wieloma spółkami zależnymi i firmami partnerskimi łączymy wiedzę i umiejętności oraz oferujemy
naszym klientom w pełni zintegrowane usługi łączące międzynarodowe doświadczenie ze znajomością
lokalnego rynku.

Zakres obowiązków

- Procesowanie dokumentów zakupu zgodnie z wew. procedurami i ustaleniami

- Wprowadzanie wyciągów bankowych

- Przygotowywanie dokumentów do wysyłki

- Pomoc w podstawowych zadaniach administracyjnych: kserowanie, skanowanie, wysyłanie korespondencji  - Fakturowanie najemców z tytułu zużytych mediów, raport o zadłużeniach- przekazywanie informacji o
dłużnikach

- Raporty na potrzeby wewnętrzne

-Współpraca z księgowością klienta

- Bieżąca odpowiedź na pisma

- Wsparcie w bieżących sprawach

Wymagania

- dyspozycyjność w wymiarze przynajmniej 20 godz. w tygodniu

- bardzo dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excel

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- zdolności analityczne

- rozpoczęte studia na kierunku Finanse i Rachunkowość lub pokrewne

Firma oferuje

- umowę zlecenie

- przyjazną i wspierającą kulturę firmy

- barsitę i pyszną kawę

- możliwość zdobycia doświadczenia w dziale finansów  - wyjścia integracyjne

- happy hours po godzinie 17

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres: kariera@mvgm.com ,wpisując w tytule  wiadomości „Stażysta – Finanse”.

Grzybowska
62

Warszawa
00-844
Finance / Economics Real estate

Offers

The search result is empty or the list does not hold any items

Our Experts