logo Unii Europejskiej
A A A
Log on / Register |

Integral Solutions Sp. z o.o.

Integral Solutions jest jedynym w Polsce dystrybutorem firmy Informatica – światowego lidera w dziedzinie rozwiązań do zarządzania danymi.
Od 15 lat, zajmujemy się doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem narzędzi Informatica. Do grona naszych Klientów należą największe polskie banki, firmy ubezpieczeniowe, telekomunikacyjne, sieci detaliczne i wiele innych.

W związku z dużym zainteresowaniem rozwiązaniami Informatica na rynkach wschodnich, poszukujemy osoby do wsparcia naszego warszawskiego działu sprzedaży na stanowisku:

Sales Support Engineer (z językiem rosyjskim)

Zadania:

  • aktywne wsparcie działu sprzedaży w zakresie prezentacji rozwiązań Informatica u potencjalnych klientów firmy,
  • uczestnictwo w rozmowach handlowych i pomoc przy technicznych aspektach oferty,
  • współpraca z zespołem handlowym oraz wdrożeniowym przy realizacji projektów,
  • wsparcie w tworzeniu architektury rozwiązań

Oczekiwania:

  • umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami, zrozumienia ich potrzeb i przygotowania dedykowanej oferty,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji dla Klientów, zainteresowanych rozwiązaniami IT,
  • znajomość systemów baz danych oraz architektury IT,
  • znajomość systemów ETL oraz zagadnień hurtowni danych (mile widziana),
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (warunek konieczny) oraz znajomość języka angielskiego i polskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym,

Oferta:

  • szkolenia i warsztaty z rozwiązań Informatica,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • udział w innowacyjnych projektach IT w gronie ekspertów Informatica,
  • opieka medyczna w LuxMed,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport,
  • udział w imprezach i wyjścia integracyjnych

Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami, prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji:

rekrutacja@integralsolutions.pl

Wspólna
35
1
Warszawa
00-519
IT New technologies Counseling / Consulting

Offers

The search result is empty or the list does not hold any items

Our Experts