logo Unii Europejskiej
A A A
Log on / Register |

Quickersim

Wywodzimy się z Politechniki Warszawskiej. Jesteśmy 14-osobową firmą, która tworzymy software do zaawansowanych obliczeń inżynierskich oraz wykonujemy projekty w tym obszarze. Pracujemy m.in. dla motoryzacji, energetyki, lotnictwa oraz branży biomedycznej. Jesteśmy partnerem firm MathWorks i Altair.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Wprowadzanie faktur do systemu
  • Sortowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów,
  • Kontakt z kurierem i księgowością
  • Nadzór nad procesem zakupów związanych z bieżącą działalnością firmy,
  • Zarządzanie informacjami oraz korespondencją.
  • Wspieranie Office Managera w realizacji codziennych obowiązków,

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie,
  • Elastyczne godziny pracy/niepełny etat,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole (firma liczy 14 osób),
  • Możliwości rozwoju wewnątrz firmy,
  • Pracę w znakomitej lokalizacji przy Placu Politechniki.

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz nastawienie na współpracę,
  • Otwartość na nowe zadania i ludzi,
  • Znajomość zasad korespondencji,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • Status studenta,
  • Doświadczenie nie jest wymagane.

CV prosimy przesyłać na adres contact@quickersim.com . Oferta pracy aktualna od marca. Rekrutacja jest prowadzona do chwili znalezienia właściwej osoby.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez QuickerSim Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).” Ewentualnie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że Administratorem danych jest QuickerSim Sp. z o. o. (Warszawie przy ul. Noakowskiego 4/8, 00-666). Dane zbieramy dla potrzeb rekrutacji i mają Państwo prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, dodatkowych danych jest dobrowolne.

Noakowskiego
4
8
Warszawa
00-666
IT Research and development Engineering IT - Software development

Offers

The search result is empty or the list does not hold any items

Our Experts