logo Unii Europejskiej
A A A
Log on / Register |

Przedsiębiorczość w świecie VUCA - jak myśleć o swoim biznesie i nie zwariować? WEBINAR DLA POCZĄTKUJĄCYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

Zapraszamy Cię na rozmowę CEO AIP Darka Żuka z Maciejem Trybulcem, praktykiem biznesu, mentorem i mówcą inspiracyjnym. Maciej Trybulec posiada ponad 27-letnie doświadczenie pracy w dużych koncernach farmaceutycznych, przez blisko 8 lat pracował jako prezes firmy, produkującej szczepionki, a od ponad 6 lat jest trenerem oraz mentorem polskich i zagranicznych menadżerów. Ma już za sobą ekspresowe dostosowanie się do nowej sytuacji. Prowadzi teraz szkolenia "online" zamiast stacjonarnych, jak do tej pory. Przeszedł też kurs intensywnego samokształcenia w nowych sposobach prowadzenia zdalnych szkoleń.

Na webinarze pojawi się dużo praktycznych przykładów radzenia sobie w kryzysie, a także informacje o konkretnych możliwościach, jakie daje ten obecny. 

Poznasz odpowiedzi na pytania: 

👉Co kryje się pod nazwą VUCA?
👉Jakie są nasze typowe reakcje na szybkie i radykalne zmiany?
👉Jak odnaleźć się w „nowej normalności” i dostrzec w niej możliwości rozwoju?
👉 Jak sprostać czasom „permanentnej zmiany”?
👉 Czy to jest dobry czas dla młodych przedsiębiorców chcących wejść na rynek? 

Więcej informacji o prelegentach i samym wydarzeniu znajdziesz na stronie wydarzenia na facebooku, a dołączyć do webinaru możesz tutaj.